Twoje
Konto
Logowanie
Login
Hasło
Masz problem z logowaniem?
Nie masz jeszcze konta?
Strona główna  >   O eBiurze, czyli kim jesteśmy?  >   Nowoczesna księgowość
Nowoczesna księgowość
Nowoczesna księgowość jest odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych firm. Połączyliśmy tradycyjne biuro rachunkowe z usługami online zapewniając Klientom wygodę, bezpieczeństwo oraz obniżenie kosztów obsługi finansowej.

W nowoczesnej księgowości:
  • masz dostęp do systemu online, za pomocą którego będziesz mógł wystawiać faktury i prowadzić magazyn towarów, zapoznać się ze swoimi wynikami finansowymi, uzyskać informacje o wysokości podatków i składek ZUS, prowadzić korespondencję ze swoją księgową i doradcą podatkowym. A jeśli zechcesz, będziesz mógł przeglądać rozrachunki i sporządzać analizy finansowe
  • zdalnie przekazujesz dokumenty księgowe lub my odbierzemy je od ciebie,
  • na czas poinformujemy Cię o płatnościach i podatkach,
  • doradzamy w zakresie optymalizacji kosztów i najkorzystniejszej formy opodatkowania,
  • odpowiadamy za własne błędy
  • dostarczamy aplikacje, które są łatwe w obsłudze i masz do nich dostęp przez komputer, telefon i tablet
  • zasady współpracy są proste i przejrzyste, nie ukrywamy kosztów i nie tworzymy skomplikowanych cenników
  • wykonamy szereg dodatkowych czynności usprawniając obsługę finansową
  • współpracujesz z konkretna księgową, która zajmuje się twoimi sprawami oraz z doradcą podatkowym, który jest gwarancją bezpieczeństwa świadczonych usług.
W nowoczesnej księgowości możesz zaufać usługom online, bo za całym systemem stoją konkretni ludzie – opiekunowie Twojej firmy, z którymi możesz się kontaktować w wygodny dla Ciebie sposób. Doradzamy, pomagamy, jesteśmy przedstawicielami przed urzędem skarbowym, zajmujemy się wszystkim czego potrzebuje dzisiejsza mała i średnia firma w zakresie księgowości, podatków i prawa.

Razem z naszym Klientem pracujemy na wspólnym oprogramowaniu stworzonym z wykorzystaniem technologii Citrix XenApp. Brzmi skomplikowanie, ale wykorzystanie bezpiecznych aplikacji w rozwiązaniach internetowych stwarza praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie zarządzania firmą.

Na czym polega współpraca z ebiurem?
Obsługujemy Twoją firmę i na bieżąco zamieszczamy informacje w systemie do którego masz dostęp z komputera, przez telefon i przez tablet. W zależności od wielkości firmy i potrzeb wybierasz usługi i decydujesz jakich informacji potrzebujesz oraz kto będzie miał do nich dostęp. W systemie możesz prowadzić sprzedaż swojej firmy, prowadzić magazyn czy raport kasowy. Dokumenty przekazujesz do biura elektronicznie lub odbiera je od Ciebie kurier. Znasz opiekunów swojej firmy i w każdej chwili możesz się z nimi skontaktować.

Co miesiąc klient otrzymuje elektroniczny Biuletyn gdzie znajdzie podstawowe informacje związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.
1
Dodatkowe informacje (6)
bezpieczne doradztwo regulamin polityka prywatności praca dane firmy Zgłoś błąd!
Projekt i wykonanie BerMar multimedia