Twoje
Konto
Logowanie
Login
Hasło
Masz problem z logowaniem?
Nie masz jeszcze konta?
Strona główna  >  O eBiurze
O eBiurze, czyli kim jesteśmy?
Prowadzona przez nas działalność jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniający się rynek oraz potrzeby dzisiejszych przedsiębiorców. Połączyliśmy tradycyjne biuro rachunkowe z usługami online. Dzięki temu transferowi, naszym Klientom jesteśmy w stanie zapewnić wygodę, bezpieczeństwo oraz obniżenie kosztów obsługi finansowej.
Biuro rachunkowe + usługi on - line
eBiuro jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniający się rynek oraz potrzeby dzisiejszych przedsiębiorców. Połączyliśmy tradycyjne biuro rachunkowe z usługami online. Dzięki usługom online współpraca z biurem jest wygodna, a Ty masz kontrole nad wszystkimi sprawami, którymi się zajmujemy, korzystasz z wygodnych aplikacji do obsługi Twojej firmy, a w każdym momencie możesz się z nami spotkać - nie jesteśmy anonimowi!
Nowoczesna technologia
Wykorzystujemy wysokiej klasy systemy oraz programy, dzięki którym posiadamy praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie zarządzania firmą.
Ludzie - najważniejszy kapitał
Wiemy, że najważniejszym kapitałem są ludzie. To oni oraz ich wiedza maja wpływ na jakość świadczonych usług. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży, dbając o to żeby atmosfera w biurze przekładała się na budowanie pozytywnych więzi i kontaktów z Klientami. Naszą firmę tworzymy wspólnie, uważnie wsłuchując się w potrzeby Klientów.
Ponad 20 specjalistów w czterech działach
Naszymi Klientami opiekuje się ponad 20 specjalistów, którzy pracują w czterech działach: księgi handlowe, księgi podatkowe; kadry, płace, ZUS; doradztwo podatkowe i prawne. W naszym biurze znajdziesz wszystkie usługi, których potrzebuje dzisiejsza firma.
20 lat doświadczenia
Nasze biuro rachunkowe istnieje na rynku od 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które wykorzystujemy we współpracy z Twoją firmą. Dbając o Twoją wygodę, postanowiliśmy poszerzyć nasza działalność o nowoczesną księgowość - połączenie naszego długoletniego doświadczenia z nowoczesną technologią.
Bezpieczeństwo dzięki doradcy podatkowemu
Doradca podatkowy reprezentuje Cię przed organami skarbowymi, dba o sprawy podatkowe i jest na bieżąco we wszystkich obowiązujących przepisach. Podpisuje w Twoim imieniu deklaracje oraz jest odpowiedzialny za obsługę Twojej firmy.
Nie jesteśmy anonimowi
Współpracując z nami poznajesz osoby, które prowadzą Twoja księgowość, znasz doradcę podatkowego, który dba o bezpieczeństwo Twoich spraw, osoby odpowiedzialne za płace, kadry i ZUS. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zawsze możesz odwiedzić nasze biuro i spotkać się z nami.
1
Dodatkowe informacje (6)
bezpieczne doradztwo regulamin polityka prywatności praca dane firmy Zgłoś błąd!
Projekt i wykonanie BerMar multimedia